Dystrybutor sygnałw VMA-48A5 umożliwia transmisję 1 kanału wideo i 4 kanałw audio jednocześnie. Instnieje możliwość podłączenia do każdego dystrybutora sygnału maksymalnie 4 monitorw. Wszystkie monitory w lokalach budynku połączone są z szyną CAT5 systemu poprzez specjalne dodatkowe moduły, zwane dystrybutorami sygnału. istnieje możliwość podłączenia do każdego dystrybutora sygnału maksymalnie 4 monitorw. Zadaniem dystrybutora sygnału jest odpowiednie przetworzenie oraz dopasowanie...
Dystrybutor sygnałw VMA-48A5 umożliwia transmisję 1 kanału wideo i 4 kanałw audio jednocześnie. Instnieje możliwość podłączenia do każdego dystrybutora sygnału maksymalnie 4 monitorw. Wszystkie monitory w lokalach budynku połączone są z szyną CAT5 systemu poprzez specjalne dodatkowe moduły, zwane dystrybutorami sygnału. istnieje możliwość podłączenia do każdego dystrybutora sygnału maksymalnie 4 monitorw. Zadaniem dystrybutora sygnału jest odpowiednie przetworzenie oraz dopasowanie sygnałw audio i wideo dla każdego monitora. Z reguły instaluje się je na piętrach budynku. Moduły posiadają wbudowane specjalne zabezpieczenie, dzięki ktremu uszkodzenie pojedynczego monitora w lokalu nie sparaliżuje pracy pozostałej części systemu. Moduł dystrybutora VMA-48A5 umożliwia transmisję 1 kanału wideo i 4 kanałw audio jednocześnie. W praktyce oznacza to jednoczesną możliwość wykonania maksymalnie: - 1 rozmowy lokatora ze stacją zewnętrzną i 3 rozmw interkom pomiędzy innymi lokatorami, lub - 1 rozmowy lokatora z konsolą portierską i 3 rozmw interkom pomiędzy innymi lokatorami, lub - 4 rozmw interkom pomiędzy rżnymi lokatorami. System Eura Pro CAT5 jest idealnym rozwiązaniem dla obiektw mieszkalnych z dużą liczbą użytkownikw, opracowanym według innowacyjnej technologii.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Akcesoria | Dystrybutor sygnału |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Parametry sygnału wideo | 1Vp-p 75 Ohm CCIR |
| Ilość przewodów łączących | Skrętka |
| Rodzaj komunikacji | Przewodowa |
| Pobór mocy - czuwanie / praca | 0,24 W / 0,36 W |
| Pobór prądu - czuwanie / praca | 10 mA / 150 mA |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Wymiary (W x SZ x G) | 140 x 150 x 60 mm |
| Temperaturowy zakres pracy | -10ºC ~ +40ºC |
| Waga netto | 448 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 157 x 150 x 70 mm |
| Waga brutto | 518 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Breloki | karty | akcesoria |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".