DANE TECHNICZNE Moc nominalna 8,5 W Moc użyteczna 8.50 W Napięcie znamionowe 220…240 V Tryb pracy Prąd przemienny (AC) Ekwiwalentna moc żarówki 60 W Prąd znamionowy 58 mA Początkowy prąd rozruchowy 0.058 A Częstotliwość pracy 50/60 Hz Częstotliwość sieciowa 50/60 Hz Maksymalna liczba lamp na jeden 10 A (B) 80 Maksymalna liczba opraw w obwodzie przy zabezpieczeniu 16A (B) 95 Współczynnik mocy λ 0,50...
DANE TECHNICZNE Moc nominalna 8,5 W Moc użyteczna 8.50 W Napięcie znamionowe 220…240 V Tryb pracy Prąd przemienny (AC) Ekwiwalentna moc żarówki 60 W Prąd znamionowy 58 mA Początkowy prąd rozruchowy 0.058 A Częstotliwość pracy 50/60 Hz Częstotliwość sieciowa 50/60 Hz Maksymalna liczba lamp na jeden 10 A (B) 80 Maksymalna liczba opraw w obwodzie przy zabezpieczeniu 16A (B) 95 Współczynnik mocy λ 0,50 Dane fotometryczne Strumień świetlny 806 lm Nominalny użyteczny strumień świetln 90° 806 lm Skuteczność świetlna 94 lm/W Wsp. zachowania str. świetlnego 0.70 Barwa światła (oznaczenie) Warm White Temperatura barwowa 2700 K Ogólny wskaźnik oddawania barw Ra 80 Barwa światła 827 Standardowe odchylenie dopasowania barw ≤6 sdcm Wartość wskaźnika migotania Pst LM 1.0 Wartość efektu stroboskopowego SVM 0.4 Dane świetlne Kąt rozsyłu światła 200 ° Czas startu (60 %) ‹ 0.50 s Czas startu <, 0.5 s WYMIARY I WAGA Długość całkowita 107.00 mm Średnica 60,00 mm Maksymalna średnica 60 mm Masa produktu 23,00 g TEMPERATURY I WARUNKI... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Moc nominalna | 8,5 W |
| Moc użyteczna | 8.50 W |
| Napięcie znamionowe | 220…240 V |
| Tryb pracy | Prąd przemienny (AC) |
| Ekwiwalentna moc żarówki | 60 W |
| Prąd znamionowy | 58 mA |
| Początkowy prąd rozruchowy | 0.058 A |
| Częstotliwość pracy | 50/60 Hz |
| Częstotliwość sieciowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna liczba lamp na jeden 10 A (B) | 80 |
| Maksymalna liczba opraw w obwodzie przy zabezpieczeniu 16A (B) | 95 |
| Współczynnik mocy λ | 0,50 |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Nominalny użyteczny strumień świetln 90° | 806 lm |
| Skuteczność świetlna | 94 lm/W |
| Wsp. zachowania str. świetlnego | 0.70 |
| Barwa światła (oznaczenie) | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Ogólny wskaźnik oddawania barw Ra | 80 |
| Barwa światła | 827 |
| Standardowe odchylenie dopasowania barw | ≤6 sdcm |
| Wartość wskaźnika migotania Pst LM | 1.0 |
| Wartość efektu stroboskopowego SVM | 0.4 |
| Kąt rozsyłu światła | 200 ° |
| Czas startu (60 %) | ‹ 0.50 s |
| Czas startu | <, 0.5 s |
| Długość całkowita | 107.00 mm |
| Średnica | 60,00 mm |
| Maksymalna średnica | 60 mm |
| Masa produktu | 23,00 g |
| Zakres temperatury otoczenia | -20…+40 °C |
| Maks. temp. w punkcie pomiarowym tc | 89,5 °C |
| Trwałość L70/B50 @ 25 °C | 15000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 100000 |
| Str. świetlny pod koniec okresu | 0.70 |
| Współczynnik trwałości po 6 000 | ≥ 0.90 |
| Trzonek (standardowe rozwiązanie) | E27 |
| Zawartość rtęci | 0.0 mg |
| Kształt / wersja | Matowy |
| Ściemnialna | Nie |
| Rodzaj | Żarówka LED |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | E27 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".