VTAC7468
3800157639187
133897
Opis produktu Zużycie energii mniejsze o 80% w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła Bardzo długi czas życia Brak promieniowania UV i IR Natychmiastowy start i 100% światła Niska temperatura pracy Bezpośredni zamiennik tradycyjnych źródeł światła Zastosowanie Obszary komercyjne i mieszkaniowe Hotele, Bary, Restauracje Stoiska handlowe, ekspozycje, wystawy Oprawy oświetleniowe, żyrandole, kinkiety itp Stosowanie na zewnątrz budynków tylko w odpowiednich...
Opis produktu Zużycie energii mniejsze o 80% w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła Bardzo długi czas życia Brak promieniowania UV i IR Natychmiastowy start i 100% światła Niska temperatura pracy Bezpośredni zamiennik tradycyjnych źródeł światła Zastosowanie Obszary komercyjne i mieszkaniowe Hotele, Bary, Restauracje Stoiska handlowe, ekspozycje, wystawy Oprawy oświetleniowe, żyrandole, kinkiety itp Stosowanie na zewnątrz budynków tylko w odpowiednich oprawach Cechy produktu Moc 8W Zamiennik mocy 50W Strumień (lm) 600 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6500K Napięcie 230V Symbol 7468 Kod kreskowy EAN 3800157639187 Kod produktu VT-2198D Klasa energetyczna A+ Trzonek E27 Kształt R125 Typ modułu LED Filament Czas życia 20000g Współczynnik mocy >0,5 CRI 80+ Kolor obudowy Mleczna Matowa Typ Źródła światła Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP20 Rozmiar 125x182mm Waga produktu 0,19 Objętość 0,003211 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Wydajność lm/W 75 lm/W Opakowanie zbiorcze 24 ETIM EC001959 Kod CN 8539 50 00 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 8W |
| Zamiennik mocy | 50W |
| Strumień (lm) | 600 lm |
| Barwa światła | Zimna |
| Temperatura barwowa | 6500K |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 7468 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157639187 |
| Kod produktu | VT-2198D |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Trzonek | E27 |
| Kształt | R125 |
| Typ modułu LED | Filament |
| Czas życia | 20000g |
| Współczynnik mocy | >0,5 |
| CRI | 80+ |
| Kolor obudowy | Mleczna Matowa |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Rozmiar | 125x182mm |
| Waga produktu | 0,19 |
| Objętość | 0,003211 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 75 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 24 |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Trzonek | E27 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
| Klasa energetyczna | F |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".