VTAC71811
3800157624107
133722
Opis produktu Zużycie energii mniejsze o 80% w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła Bardzo długi czas życia Brak promieniowania UV i IR Natychmiastowy start i 100% światła Niska temperatura pracy Bezpośredni zamiennik tradycyjnych źródeł światła Zastosowanie Obszary komercyjne i mieszkaniowe Hotele, Bary, Restauracje Stoiska handlowe, ekspozycje, wystawy Oprawy oświetleniowe, żyrandole, kinkiety itp Stosowanie na zewnątrz budynków tylko w odpowiednich...
Opis produktu Zużycie energii mniejsze o 80% w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła Bardzo długi czas życia Brak promieniowania UV i IR Natychmiastowy start i 100% światła Niska temperatura pracy Bezpośredni zamiennik tradycyjnych źródeł światła Zastosowanie Obszary komercyjne i mieszkaniowe Hotele, Bary, Restauracje Stoiska handlowe, ekspozycje, wystawy Oprawy oświetleniowe, żyrandole, kinkiety itp Stosowanie na zewnątrz budynków tylko w odpowiednich oprawach Cechy produktu Moc 7W Zamiennik mocy 60W Strumień (lm) 840 lm Barwa światła Ciepła Temperatura barwowa 2700K Kąt świecenia 300° Napięcie 230V Symbol 71811 Kod kreskowy EAN 3800157624107 Kod produktu VT-2047 Trzonek E27 Kształt A60 Typ modułu LED Filament Cross Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50Hz Współczynnik mocy >,0,5 CRI 80+ Materiał Szkło Kolor obudowy Mleczna Matowa Typ Źródła światła Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP20 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Dekl. Intens. w Kandelach 71.6 Cd Max. Ilość cykli... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 7W |
| Zamiennik mocy | 60W |
| Strumień (lm) | 840 lm |
| Barwa światła | Ciepła |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Kąt świecenia | 300° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 71811 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157624107 |
| Kod produktu | VT-2047 |
| Trzonek | E27 |
| Kształt | A60 |
| Typ modułu LED | Filament Cross |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Współczynnik mocy | >,0,5 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Szkło |
| Kolor obudowy | Mleczna Matowa |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 71.6 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | >,15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Współ. Utrzym. strumienia | 70% |
| Rozmiar | 60x107mm |
| Waga produktu | 0,049 |
| Objętość | 0,000378 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 120 lm/W |
| Ilość na palecie | 2500 |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | E27 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".