ZL3901
8592920021682
77134
chip LED 2835 Seria BASIC Seria BASIC trzonek (mocowanie żarówki) E27 opakowanie 1 szt., pudełko technologia LED Temperatura barwowa 3 000 K ilość LED 12 Strumień świetlny 250 lm ściemnialna nie napięcie 230 V~/50 Hz czas zapłonu 0 s kąt świecenia 270° kształt Globe Mini żywotność 30 000 godzin Wymiary 45 × 81 mm Pobór mocy 3 W ilość cykli włączwyłącz 15...
chip LED 2835 Seria BASIC Seria BASIC trzonek (mocowanie żarówki) E27 opakowanie 1 szt., pudełko technologia LED Temperatura barwowa 3 000 K ilość LED 12 Strumień świetlny 250 lm ściemnialna nie napięcie 230 V~/50 Hz czas zapłonu 0 s kąt świecenia 270° kształt Globe Mini żywotność 30 000 godzin Wymiary 45 × 81 mm Pobór mocy 3 W ilość cykli włączwyłącz 15 000 ŚWIATŁO: ciepła biel Barwa światła ciepła biel współczynnik mocy 0,4 okres gwarancyjny 2 lata skuteczność świetlna 83 lm/W odpowiednik żarówki 25 W indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| chip LED | 2835 |
| Seria | BASIC |
| Seria | BASIC |
| trzonek (mocowanie żarówki) | E27 |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| technologia | LED |
| Temperatura barwowa | 3 000 K |
| ilość LED | 12 |
| Strumień świetlny | 250 lm |
| ściemnialna | nie |
| napięcie | 230 V~/50 Hz |
| czas zapłonu | 0 s |
| kąt świecenia | 270° |
| kształt | Globe Mini |
| żywotność | 30 000 godzin |
| Wymiary | 45 × 81 mm |
| Pobór mocy | 3 W |
| ilość cykli włączwyłącz | 15 000 |
| ŚWIATŁO: | ciepła biel |
| Barwa światła | ciepła biel |
| współczynnik mocy | 0,4 |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| skuteczność świetlna | 83 lm/W |
| odpowiednik żarówki | 25 W |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | E27 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".