ZQ5182
8592920064306
77876
klasa energetyczna A+ żywotność 30 000 godzin Seria CLASSIC Seria CLASSIC chip LED 2835 ŚWIATŁO: zimna biel Barwa światła zimna biel kąt świecenia 300° okres gwarancyjny 3 lata współczynnik mocy 0,5 Wymiary 67 × 143 mm ilość LED 45 ściemnialna nie Strumień świetlny 2 452 lm opakowanie 1 szt., pudełko kształt Classic A67 Pobór mocy 20 W odpowiednik żarówki 150 W Temperatura barwowa 6 500 K czas zapłonu 0,1 s...
klasa energetyczna A+ żywotność 30 000 godzin Seria CLASSIC Seria CLASSIC chip LED 2835 ŚWIATŁO: zimna biel Barwa światła zimna biel kąt świecenia 300° okres gwarancyjny 3 lata współczynnik mocy 0,5 Wymiary 67 × 143 mm ilość LED 45 ściemnialna nie Strumień świetlny 2 452 lm opakowanie 1 szt., pudełko kształt Classic A67 Pobór mocy 20 W odpowiednik żarówki 150 W Temperatura barwowa 6 500 K czas zapłonu 0,1 s skuteczność świetlna 123 lm/W technologia LED trzonek (mocowanie żarówki) E27 napięcie 230 V~/50 Hz ilość cykli włącz\wyłącz 25 000 indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| klasa energetyczna | A+ |
| żywotność | 30 000 godzin |
| Seria | CLASSIC |
| Seria | CLASSIC |
| chip LED | 2835 |
| ŚWIATŁO: | zimna biel |
| Barwa światła | zimna biel |
| kąt świecenia | 300° |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| współczynnik mocy | 0,5 |
| Wymiary | 67 × 143 mm |
| ilość LED | 45 |
| ściemnialna | nie |
| Strumień świetlny | 2 452 lm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| kształt | Classic A67 |
| Pobór mocy | 20 W |
| odpowiednik żarówki | 150 W |
| Temperatura barwowa | 6 500 K |
| czas zapłonu | 0,1 s |
| skuteczność świetlna | 123 lm/W |
| technologia | LED |
| trzonek (mocowanie żarówki) | E27 |
| napięcie | 230 V~/50 Hz |
| ilość cykli włącz\wyłącz | 25 000 |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Trzonek | E27 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".