ZL4017
8592920070475
111555
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZL4017 Informacje ogólne barwa światła ciepła biel chip LED 2835 czas zapłonu 0,1 s ilość cykli włączwyłącz 15 000 ilość LED 15 indeks oddawania barw (CRI) Ra >,80 kąt świecenia 250° klasa energetyczna A+ kształt Classic A70 moc 14 W napięcie 230 V~/50 Hz odpowiednik żarówki 100 W okres gwarancyjny 2 lata opakowanie 1 szt.,...
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZL4017 Informacje ogólne barwa światła ciepła biel chip LED 2835 czas zapłonu 0,1 s ilość cykli włączwyłącz 15 000 ilość LED 15 indeks oddawania barw (CRI) Ra >,80 kąt świecenia 250° klasa energetyczna A+ kształt Classic A70 moc 14 W napięcie 230 V~/50 Hz odpowiednik żarówki 100 W okres gwarancyjny 2 lata opakowanie 1 szt., pudełko ściemnialna nie seria BASIC skuteczność świetlna 109 lm/W strumień świetlny 1 521 lm technologia LED temperatura barwowa 3 000 K trzonek (mocowanie żarówki) E27 współczynnik mocy 0,5 wymiary 70 × 135 mm żywotność 20 000 godzin Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: EMOS Lighting
Kod producenta: ZL4017
| barwa światła | ciepła biel |
| chip LED | 2835 |
| czas zapłonu | 0,1 s |
| ilość cykli włączwyłącz | 15 000 |
| ilość LED | 15 |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >,80 |
| kąt świecenia | 250° |
| klasa energetyczna | A+ |
| kształt | Classic A70 |
| moc | 14 W |
| napięcie | 230 V~/50 Hz |
| odpowiednik żarówki | 100 W |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| ściemnialna | nie |
| seria | BASIC |
| skuteczność świetlna | 109 lm/W |
| strumień świetlny | 1 521 lm |
| technologia | LED |
| temperatura barwowa | 3 000 K |
| trzonek (mocowanie żarówki) | E27 |
| współczynnik mocy | 0,5 |
| wymiary | 70 × 135 mm |
| żywotność | 20 000 godzin |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | E27 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".