Inteligentna żarówka LED Spectrum SMART Glob Amber Retroshine G125 5,5W E-27 Wi-Fi/Bluetooth Biorytm CCT (1700K-2700K) DIMM CCT : funkcja zmiany temperatury barwowej światła od bardzo ciepłej 1700K do ciepłej 2700K DIMM : funkcja ściemniania Wysoka skuteczność świetlna, aż 100 lm/W Unikalny wygląd: dekoracyjne źródło GLOB AMBER COG daje efekt ciepłego, klimatycznego światła, tworzącego przyjemną atmosferę i nastrojowe oświetlenie Sterowanie oświetleniem...
Inteligentna żarówka LED Spectrum SMART Glob Amber Retroshine G125 5,5W E-27 Wi-Fi/Bluetooth Biorytm CCT (1700K-2700K) DIMM CCT : funkcja zmiany temperatury barwowej światła od bardzo ciepłej 1700K do ciepłej 2700K DIMM : funkcja ściemniania Wysoka skuteczność świetlna, aż 100 lm/W Unikalny wygląd: dekoracyjne źródło GLOB AMBER COG daje efekt ciepłego, klimatycznego światła, tworzącego przyjemną atmosferę i nastrojowe oświetlenie Sterowanie oświetleniem z dowolnego miejsca w zasięgu internetu Harmonogram : możliwość ustawienia harmonogramu i czasu na określoną godzinę czy funkcję Możliwość sterowania grupą źródeł Możliwość udostępniania sterowania innym użytkownikom aplikacji Źródło wyposażone jest w moduł komunikacyjny WiFi oraz Bluetooth , które służy do szybszego parowania oraz w przypadku zaniku sieci Wi-Fi, na więcej niż 30 sekund, aplikacja przechodzi na sterowanie bezpośrednie (tylko podstawowe funkcje) Współpraca z włącznikami naściennymi (sterowanymi WiFi) Posiada funkcję Light Biorytm , dzięki której światło dostosowuje się do Twojego codziennego rytmu dnia Steruj oświetleniem z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Spectrum Smart ( Android / iOS) Wydawaj polecenia głosowe za pomocą... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Inteligentna żarówka LED Spectrum SMART Glob Amber Retroshine G125 5,5W E-27 Wi-Fi/Bluetooth Biorytm CCT (1700K-2700K) DIMM
CCT: funkcja zmiany temperatury barwowej światła od bardzo ciepłej 1700K do ciepłej 2700K
DIMM: funkcja ściemniania
Steruj oświetleniem z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Spectrum Smart ( Android / iOS)
Wydawaj polecenia głosowe za pomocą asystentów osobistych Google Assistant, Amazon Alexa
| Moc źródła | 5,5W |
| Napięcie źródła | 230V |
| Trzonek źródła | E-27 |
| Barwa światła źródła | CCT+DIMM - możliwość zmiany barwy światła w zakresie 1700K-2700K+ściemnianie |
| Strumień świetlny źródła | 550lm |
| Klasa energetyczna źródła | F |
| Kąt rozsyłu światła źródła | 270 stopni |
| Wymiary źródła źródła | 125mm x 173mm |
| Trwałość źródła | 17000h |
| Gwarancja źródła | 2 lata |
| Protokół komunikacyjny | Tuya Wi-Fi/Bluetooth |
| Rodzaj | Żarówka LED |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | E27 |
| Klasa energetyczna | F |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".