Informacje ogólne Trzonek E14 [ E14] Zgodność z normą UE RoHS Tak Trwałość nominalna (Nom) 15000 h Cykl załączania 50000X Dane techniczne 5.5-40W Dane techniczne oświetlenia Kod barwy 827 [ Tb 2700K] Strumień świetlny (Nom) 470 lm Oznaczenie koloru ciepłobiała (WW) Skorelowana temperatura barwowa (Nom) 2700 K Skuteczność świetlna (znamionowa)...
Informacje ogólne Trzonek E14 [ E14] Zgodność z normą UE RoHS Tak Trwałość nominalna (Nom) 15000 h Cykl załączania 50000X Dane techniczne 5.5-40W Dane techniczne oświetlenia Kod barwy 827 [ Tb 2700K] Strumień świetlny (Nom) 470 lm Oznaczenie koloru ciepłobiała (WW) Skorelowana temperatura barwowa (Nom) 2700 K Skuteczność świetlna (znamionowa) (Nom) 85,45 lm/W Jednorodność barw &,lt,6 Wskaźnik oddawania barw (Nom) 80 LLMF At End Of Nominal Lifetime (Nom) 70 % Eksploatacja i połączenie elektryczne Częstotliwość wejściowa 50 do 60 Hz Power (Rated) (Nom) 5,5 W Lamp Current (Nom) 50 mA Równoważna moc w watach 40 W Czas uruchomienia (Nom) 0,5 s Czas rozgrzewania lampy do 60% (Nom) 0.5 s Współczynnik mocy (Nom) 0.5 Napięcie (Nom) 220-240 V Temperatura Maksymalna temperatura obudowy (Nom) 85 °C Sterowanie i Ściemnianie Ściemnialna brak Mechanika i korpus Wykończenie... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Trzonek | E14 [ E14] |
| Zgodność z normą UE RoHS | Tak |
| Trwałość nominalna (Nom) | 15000 h |
| Cykl załączania | 50000X |
| Dane techniczne | 5.5-40W |
| Kod barwy | 827 [ Tb 2700K] |
| Strumień świetlny (Nom) | 470 lm |
| Oznaczenie koloru | ciepłobiała (WW) |
| Skorelowana temperatura barwowa (Nom) | 2700 K |
| Skuteczność świetlna (znamionowa) (Nom) | 85,45 lm/W |
| Jednorodność barw | &,lt,6 |
| Wskaźnik oddawania barw (Nom) | 80 |
| LLMF At End Of Nominal Lifetime (Nom) | 70 % |
| Częstotliwość wejściowa | 50 do 60 Hz |
| Power (Rated) (Nom) | 5,5 W |
| Lamp Current (Nom) | 50 mA |
| Równoważna moc w watach | 40 W |
| Czas uruchomienia (Nom) | 0,5 s |
| Czas rozgrzewania lampy do 60% (Nom) | 0.5 s |
| Współczynnik mocy (Nom) | 0.5 |
| Napięcie (Nom) | 220-240 V |
| Maksymalna temperatura obudowy (Nom) | 85 °C |
| Ściemnialna | brak |
| Wykończenie żarówki | Matowy |
| Etykieta Efektywności Energetycznej (EEL) | A+ |
| Zużycie energii elektrycznej w kWh/1000 h | 6 kWh |
| Pełny kod produktu | 871829176238600 |
| Nazwa produktu na zamówieniu | LED candle/luster CorePro candle ND 5.5-40W E14 827 B35 FR |
| EAN/UPC - Produkt | 8718291762386 |
| Kod zamówienia | 76238600 |
| Numerator - Quantity Per Pack | 1 |
| Numerator - Packs per outer box | 10 |
| Material Nr. (12NC) | 929001157702 |
| SAP Net Weight (Piece) | 0,040 kg |
| Rodzaj | Żarówka LED |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | E14 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".