Z74234
8592920045251
77456
ŚWIATŁO: ciepła biel Barwa światła ciepła biel skuteczność świetlna 116 lm/W kąt świecenia 360° czas zapłonu 0,1 s chip LED COB ściemnialna nie Seria FILAMENT Seria FILAMENT technologia LED Temperatura barwowa 2 700 K ilość LED 4 opakowanie 1 szt., pudełko ilość cykli włącz\wyłącz 15 000 trzonek (mocowanie żarówki) E14 klasa energetyczna A++ Pobór mocy 4 W napięcie 230 V~/50 Hz żywotność 25 000 godzin Wymiary 45 × 80...
ŚWIATŁO: ciepła biel Barwa światła ciepła biel skuteczność świetlna 116 lm/W kąt świecenia 360° czas zapłonu 0,1 s chip LED COB ściemnialna nie Seria FILAMENT Seria FILAMENT technologia LED Temperatura barwowa 2 700 K ilość LED 4 opakowanie 1 szt., pudełko ilość cykli włącz\wyłącz 15 000 trzonek (mocowanie żarówki) E14 klasa energetyczna A++ Pobór mocy 4 W napięcie 230 V~/50 Hz żywotność 25 000 godzin Wymiary 45 × 80 mm okres gwarancyjny 3 lata kształt Globe Mini Strumień świetlny 465 lm odpowiednik żarówki 40 W współczynnik mocy 0,5 indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| ŚWIATŁO: | ciepła biel |
| Barwa światła | ciepła biel |
| skuteczność świetlna | 116 lm/W |
| kąt świecenia | 360° |
| czas zapłonu | 0,1 s |
| chip LED | COB |
| ściemnialna | nie |
| Seria | FILAMENT |
| Seria | FILAMENT |
| technologia | LED |
| Temperatura barwowa | 2 700 K |
| ilość LED | 4 |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| ilość cykli włącz\wyłącz | 15 000 |
| trzonek (mocowanie żarówki) | E14 |
| klasa energetyczna | A++ |
| Pobór mocy | 4 W |
| napięcie | 230 V~/50 Hz |
| żywotność | 25 000 godzin |
| Wymiary | 45 × 80 mm |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| kształt | Globe Mini |
| Strumień świetlny | 465 lm |
| odpowiednik żarówki | 40 W |
| współczynnik mocy | 0,5 |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | E14 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".