ZQ1223
8592920082690
95455
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZQ1223 Informacje ogólne ilość cykli włączwyłącz 25 000 współczynnik mocy 0,5 odpowiednik żarówki 40 W klasa energetyczna A+ wymiary 45 × 78 mm trzonek (mocowanie żarówki) E14 kąt świecenia 250° moc 6 W skuteczność świetlna 78 lm/W strumień świetlny 470 lm napięcie 230 V~/50 Hz okres gwarancyjny 3 lata temperatura barwowa 2 700 K...
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZQ1223 Informacje ogólne ilość cykli włączwyłącz 25 000 współczynnik mocy 0,5 odpowiednik żarówki 40 W klasa energetyczna A+ wymiary 45 × 78 mm trzonek (mocowanie żarówki) E14 kąt świecenia 250° moc 6 W skuteczność świetlna 78 lm/W strumień świetlny 470 lm napięcie 230 V~/50 Hz okres gwarancyjny 3 lata temperatura barwowa 2 700 K technologia LED kształt Mini Globe żywotność 30 000 godzin indeks oddawania barw (CRI) Ra >,96 seria CLASSIC czas zapłonu 0 s barwa światła ciepła biel opakowanie 1 szt., pudełko chip LED 2835 ściemnialna nie ilość LED 12 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: EMOS Lighting
Kod producenta: ZQ1223
| ilość cykli włączwyłącz | 25 000 |
| współczynnik mocy | 0,5 |
| odpowiednik żarówki | 40 W |
| klasa energetyczna | A+ |
| wymiary | 45 × 78 mm |
| trzonek (mocowanie żarówki) | E14 |
| kąt świecenia | 250° |
| moc | 6 W |
| skuteczność świetlna | 78 lm/W |
| strumień świetlny | 470 lm |
| napięcie | 230 V~/50 Hz |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| temperatura barwowa | 2 700 K |
| technologia | LED |
| kształt | Mini Globe |
| żywotność | 30 000 godzin |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >,96 |
| seria | CLASSIC |
| czas zapłonu | 0 s |
| barwa światła | ciepła biel |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| chip LED | 2835 |
| ściemnialna | nie |
| ilość LED | 12 |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | E14 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".