ZQ3228
8592920082669
95459
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZQ3228 Informacje ogólne odpowiednik żarówki 40 W ilość cykli włączwyłącz 25 000 współczynnik mocy 0,5 klasa energetyczna A+ wymiary 35 × 102 mm trzonek (mocowanie żarówki) E14 moc 6 W temperatura barwowa 4 100 K okres gwarancyjny 3 lata strumień świetlny 470 lm skuteczność świetlna 78 lm/W kąt świecenia 280° napięcie 230 V~/50 Hz...
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZQ3228 Informacje ogólne odpowiednik żarówki 40 W ilość cykli włączwyłącz 25 000 współczynnik mocy 0,5 klasa energetyczna A+ wymiary 35 × 102 mm trzonek (mocowanie żarówki) E14 moc 6 W temperatura barwowa 4 100 K okres gwarancyjny 3 lata strumień świetlny 470 lm skuteczność świetlna 78 lm/W kąt świecenia 280° napięcie 230 V~/50 Hz kształt Candle żywotność 30 000 godzin chip LED 2835 barwa światła neutralna biel technologia LED opakowanie 1 szt., pudełko seria CLASSIC indeks oddawania barw (CRI) Ra >,96 czas zapłonu 0 s ściemnialna nie ilość LED 12 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: EMOS Lighting
Kod producenta: ZQ3228
| odpowiednik żarówki | 40 W |
| ilość cykli włączwyłącz | 25 000 |
| współczynnik mocy | 0,5 |
| klasa energetyczna | A+ |
| wymiary | 35 × 102 mm |
| trzonek (mocowanie żarówki) | E14 |
| moc | 6 W |
| temperatura barwowa | 4 100 K |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| strumień świetlny | 470 lm |
| skuteczność świetlna | 78 lm/W |
| kąt świecenia | 280° |
| napięcie | 230 V~/50 Hz |
| kształt | Candle |
| żywotność | 30 000 godzin |
| chip LED | 2835 |
| barwa światła | neutralna biel |
| technologia | LED |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| seria | CLASSIC |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >,96 |
| czas zapłonu | 0 s |
| ściemnialna | nie |
| ilość LED | 12 |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | E14 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".