ŻARÓWKA HAL. 230V J78 60W - do wyczerpania zapasów BEMKO D10-J078-060
Indeks:
D10-J078-060
EAN:
ID:
108287
Dane elektryczne Zasilanie 230V/50Hz Moc 60W Inne Wymiary 78mm Trzonek R7s Marka Bemko
Więcej szczegółów
Bemko
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
ŻARÓWKA HAL. 230V J78 60W - do wyczerpania zapasów BEMKO D10-J078-060 4.39 1 5 31
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.39 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 31
2 lata
Specyfikacja techniczna
Dane elektryczne
Zasilanie230V/50Hz
Moc60W
Inne
Wymiary78mm