ŻARÓWKA HAL. 230V J78 100W - do wyczerpania zapasów BEMKO D10-J078-100
Indeks:
D10-J078-100
EAN:
ID:
108288
Dane elektryczne Zasilanie 230V/50Hz Moc 100W Inne Wymiary 78mm Trzonek R7s Marka Bemko
Wyślij
ŻARÓWKA HAL. 230V J78 100W - do wyczerpania zapasów BEMKO D10-J078-100 4.51 1 5 17
ocena: 4.51 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 17
Dane elektryczne
Zasilanie230V/50Hz
Moc100W
Inne
Wymiary78mm