ŻARÓWKA HAL. 230V J118 500W - do wyczerpania zapasów BEMKO D10-J118-500
Indeks:
D10-J118-500
EAN:
ID:
108290
Dane elektryczne Zasilanie 230V/50Hz Moc 500W Inne Wymiary 118mm Trzonek R7s Marka Bemko
Wyślij
ŻARÓWKA HAL. 230V J118 500W - do wyczerpania zapasów BEMKO D10-J118-500 4.37 1 5 25
ocena: 4.37 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 25
Dane elektryczne
Zasilanie230V/50Hz
Moc500W
Inne
Wymiary118mm