ŻARÓWKA HAL. 230V J118 300W - do wyczerpania zapasów BEMKO D10-J118-300
Indeks:
D10-J118-300
EAN:
ID:
108289
Dane elektryczne Zasilanie 230V/50Hz Moc 300W Inne Wymiary 118mm Trzonek R7s Marka Bemko
Wyślij
ŻARÓWKA HAL. 230V J118 300W - do wyczerpania zapasów BEMKO D10-J118-300 4.31 1 5 23
ocena: 4.31 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 23
Dane elektryczne
Zasilanie230V/50Hz
Moc300W
Inne
Wymiary118mm