Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu, 14V brąz mat, metalizowany DOSC14B.01/46 barwa neutralna
Indeks:
DOSC14B.01/46
ID:
124164
Nazwa produktu/Rodzaj Oprawa oświetleniowa LED z czujnikiem ruchu, 14V Kolor brąz mat, metalizowany Seria Simon 54 Rodzaj materiału tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe Wykończenie powierzchni matowe Stopień ochrony IP IP20 Spos.mont. montaż podtynkowy Zabezp. powierzchni lakierowanie Wysokość produktu 75mm mocowanie pazurki / wkręty Szer.prod. 75mm Gł. prod. 52mm Rodzaj podłączenia zaciski śrubowe U znam 14V...
Więcej szczegółów
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
8 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu, 14V brąz mat, metalizowany DOSC14B.01/46 barwa neutralna 4.46 1 5 19
ocena: 4.46 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 19
Nazwa produktu/RodzajOprawa oświetleniowa LED z czujnikiem ruchu, 14V
Kolorbrąz mat, metalizowany
SeriaSimon 54
Rodzaj materiałutworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
Wykończenie powierzchnimatowe
Stopień ochrony IPIP20
Spos.mont.montaż podtynkowy
Zabezp. powierzchnilakierowanie
Wysokość produktu75mm
mocowaniepazurki / wkręty
Szer.prod.75mm
Gł. prod.52mm
Rodzaj podłączeniazaciski śrubowe
Uznam14V
Typ pr.moduł
Gł. wbudowania33mm
Moc oprawy0.62W
Temperatura barwowa4200° K
Wysyłka w ciągudo 48h
Barwa światłaNeutralna
KolorBrąz mat
Czujnik ruchuTak
Zasilanie14V