A51A159
5905548276847
111794
Wideodomofon VDP-59A5 z serii Eura 2Easy to jednorodzinne urządzenie realizujące kontrolę strefy wejścia na teren posesji. Dwustronna komunikacja z osobą dzwoniącą, zwalnianie rygla elektromagnetycznego to podstawowe funkcje zestawu, podnoszącego poziom bezpieczeństwa chronionego budynku. Kaseta zewnętrzna wideodomofonu, wykonana jest ze stopu cynku, odpornego na opady atmosferyczne. Urządzenie wyposażone jest w kamerę rejestrującą obraz w rozdzielczości 1080p z szerokokątnym...
Wideodomofon VDP-59A5 z serii Eura 2Easy to jednorodzinne urządzenie realizujące kontrolę strefy wejścia na teren posesji. Dwustronna komunikacja z osobą dzwoniącą, zwalnianie rygla elektromagnetycznego to podstawowe funkcje zestawu, podnoszącego poziom bezpieczeństwa chronionego budynku. Kaseta zewnętrzna wideodomofonu, wykonana jest ze stopu cynku, odpornego na opady atmosferyczne. Urządzenie wyposażone jest w kamerę rejestrującą obraz w rozdzielczości 1080p z szerokokątnym obiektywem, o polu widzenia rwnym - 105º. Dodatkowo kaseta zewnętrzna posiada oświetlenie nocne, w postaci diody LED COB. Ultracienki, głośnomwiący monitor wideodomofonu posiada ikonowe menu, po ktrym poruszamy się dzięki dotykowemu ekranowi o przekątnej 7. Wideodomofon Eura 2 Easy VDP-59A5 może zostać rozbudowany o kolejne monitory. Wwczas istnieje możliwość aktywacji funkcji interkomu. Zestaw System Eura 2 Easy Monitor VDA-35A5 Kaseta zewnętrzna VDA-70A5 Zasilacz VZA-57A5 Napięcie zasilania 24 V DC Parametry sygnału wideo 1Vp-p 75 Ohm CCIR Ilość przewodów łączących 2, bez polaryzacji Ilość obsługiwanych wyjść 2 Możliwa rozbudowa Tak Monitor Interkom Tak Czas aktywacji rygla... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Zestaw | |
| System | Eura 2 Easy |
| Monitor | VDA-35A5 |
| Kaseta zewnętrzna | VDA-70A5 |
| Zasilacz | VZA-57A5 |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Parametry sygnału wideo | 1Vp-p 75 Ohm CCIR |
| Ilość przewodów łączących | 2, bez polaryzacji |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 2 |
| Możliwa rozbudowa | Tak |
| Monitor | |
| Interkom | Tak |
| Czas aktywacji rygla | 1 ~ 10 s |
| Pobór mocy monitora - czuwanie / praca | 0,25 W / 5 W |
| Wielkość ekranu monitora | 7” |
| Typ ekranu | Kolor TFT-LCD |
| Rozdzielczość ekranu | 800 × 480 pikseli |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Możliwość rejestracji filmów | Nie |
| Ilość melodii gongu | 22 |
| Głośnomówiący | Tak |
| Temperaturowy zakres pracy monitora | +10ºC ~ +48ºC |
| Wymiary monitora (W x SZ x G) | 161 x 174 x 22 mm |
| Waga netto monitora | 460 g |
| Kaseta zewnętrzna | |
| Pobór mocy kasety zewnętrznej (czuwanie / praca) | 0,3 W / 3 W |
| Sposób montażu kasety zewn. | Natynkowy |
| Współczynnik ochrony | IP54 |
| Ilość obsługiwanych lokali | 1 |
| Kąt widzenia kamery w poziomie | 105º |
| Typ przetwornika kamery | Kolor CMOS 1/2.7" |
| Czytnik zbliżeniowy | Nie |
| Daszek ochronny | Nie |
| Materiał obudowy | Stop cynku |
| Rodzaje wyjść | Wyjście 1: 12V DC 250mA lub N.O./N.C. Max 24V DC/ 3A |
| Ilość wyjść przekaźnikowych | 1 |
| Regulacja położenia oka kamery | Nie |
| Oświetlenie nocne | LED COB (światło białe) |
| Temperaturowy zakres pracy kasety | -15ºC ~ +40ºC |
| Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) | 160 x 60 x 31,5 mm |
| Waga netto kasety | 330 g |
| Szyfrator | Nie |
| Masa brutto | 2 kg |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 200 x 305 x 120 mm |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Wideodomofon jednorodzinny |
| Wielkość ekranu | 7'' |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Nie |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Nie |
VDA-35A5 to kolorowy monitor z dotykowym ekranem, pracujący w 2-żyłowym systemie Eura 2 Easy. W rozbudowanej konfiguracji systemu dostępna jest funkcja interkomu wewnątrz- i międzylokatorskiego.
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".