A53A170
5905548274867
44241
VXA-70A5 to specjalny moduł kompatybilny w pełni z systemem Eura 2 Easy, rozszerzający funkcjonalność systemu o możliwość obsługi drugiego rygla/bramy lub obsługę umożliwiającą sterowanie oświetleniem. Moduł umożliwia rwnież obsługę rygli wysokoprądowych oraz zwalnianie rygla poprzez naciśnięcie przycisku zwiernego (przy wyjściu z posesji). Akcesoria Moduł Napięcie zasilania 24 V DC Ilość przewodów łączących 2, bez polaryzacji Zasilanie rygla 12V DC,...
VXA-70A5 to specjalny moduł kompatybilny w pełni z systemem Eura 2 Easy, rozszerzający funkcjonalność systemu o możliwość obsługi drugiego rygla/bramy lub obsługę umożliwiającą sterowanie oświetleniem. Moduł umożliwia rwnież obsługę rygli wysokoprądowych oraz zwalnianie rygla poprzez naciśnięcie przycisku zwiernego (przy wyjściu z posesji). Akcesoria Moduł Napięcie zasilania 24 V DC Ilość przewodów łączących 2, bez polaryzacji Zasilanie rygla 12V DC, 450 mA Współczynnik ochrony IP20 Pobór mocy - czuwanie / praca 0,38 W / 1,08 W Rodzaje wyjść 7 A Wymiary (W x SZ x G) 89 x 71 x45 mm Temperaturowy zakres pracy 0ºC ~ +40ºC Waga netto 125 g Dane logistyczne Wymiary opakowania (W x SZ x G) 100 x 85 x 60 mm Waga brutto 170 g Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Akcesoria | Moduł |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Ilość przewodów łączących | 2, bez polaryzacji |
| Zasilanie rygla | 12V DC, 450 mA |
| Współczynnik ochrony | IP20 |
| Pobór mocy - czuwanie / praca | 0,38 W / 1,08 W |
| Rodzaje wyjść | 7 A |
| Wymiary (W x SZ x G) | 89 x 71 x45 mm |
| Temperaturowy zakres pracy | 0ºC ~ +40ºC |
| Waga netto | 125 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 100 x 85 x 60 mm |
| Waga brutto | 170 g |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Rodzaj | Breloki | karty | akcesoria |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".