A31A146
5905548276816
92412
Wideodomofon jednorodzinny VDP-45A3 ALPHA jest idealnym rozwiązaniem dla użytkownikw poszukujących prostych rozwiązań w wysokiej jakości. Urządzenie pozwala na komunikacje z osobą odwiedzającą, podgląd otoczenia kamery oraz sterowanie ryglem przy wejściu na posesję. Głośnomwiący monitor wyposażony jest w pokrętła regulacyjne umożliwiające dostosowanie głośności rozmowy, jasności oraz nasycenia obrazu. Używając przycisku znajdującego się nad nimi użytkownik może wybrać jedną z 16 dostępnych...
Wideodomofon jednorodzinny VDP-45A3 ALPHA jest idealnym rozwiązaniem dla użytkownikw poszukujących prostych rozwiązań w wysokiej jakości. Urządzenie pozwala na komunikacje z osobą odwiedzającą, podgląd otoczenia kamery oraz sterowanie ryglem przy wejściu na posesję. Głośnomwiący monitor wyposażony jest w pokrętła regulacyjne umożliwiające dostosowanie głośności rozmowy, jasności oraz nasycenia obrazu. Używając przycisku znajdującego się nad nimi użytkownik może wybrać jedną z 16 dostępnych melodii gongu, a przesuwając przełącznik - zmienić jej głośność. Wyposażona w daszek ochronny kaseta zewnętrzna, o wspłczynniku ochrony IP44 umożliwia prawidłową pracę wideodomofonu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Wysokiej jakości kamera zapewnia doskonałe parametry obrazu, rwnież w nocy - dzięki 4 diodom LED umożliwiającym podgląd otoczenia kasety zewnętrznej przy niedostatecznym natężeniu oświetlenia. Zestaw System Eura Connect Monitor VDA-45A3 Kaseta zewnętrzna VDA-78A3 Zasilacz VZA-63A3 Napięcie zasilania 12 V DC Parametry sygnału wideo 1Vp-p 75 Ohm CCIR Ilość przewodów łączących 4 Ilość obsługiwanych wyjść 1 Możliwa rozbudowa Tak Monitor Interkom Nie Czas... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Wideodomofon jednorodzinny VDP-45A3 ALPHA jest idealnym rozwiązaniem dla użytkownikw poszukujących prostych rozwiązań w wysokiej jakości.
Urządzenie pozwala na komunikacje z osobą odwiedzającą, podgląd otoczenia kamery oraz sterowanie ryglem przy wejściu na posesję. Głośnomwiący monitor wyposażony jest w pokrętła regulacyjne umożliwiające dostosowanie głośności rozmowy, jasności oraz nasycenia obrazu. Używając przycisku znajdującego się nad nimi użytkownik może wybrać jedną z 16 dostępnych melodii gongu, a przesuwając przełącznik - zmienić jej głośność.
Wyposażona w daszek ochronny kaseta zewnętrzna, o wspłczynniku ochrony IP44 umożliwia prawidłową pracę wideodomofonu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Wysokiej jakości kamera zapewnia doskonałe parametry obrazu, rwnież w nocy - dzięki 4 diodom LED umożliwiającym podgląd otoczenia kasety zewnętrznej przy niedostatecznym natężeniu oświetlenia.
| Zestaw | |
| System | Eura Connect |
| Monitor | VDA-45A3 |
| Kaseta zewnętrzna | VDA-78A3 |
| Zasilacz | VZA-63A3 |
| Napięcie zasilania | 12 V DC |
| Parametry sygnału wideo | 1Vp-p 75 Ohm CCIR |
| Ilość przewodów łączących | 4 |
| Ilość obsługiwanych wyjść | 1 |
| Możliwa rozbudowa | Tak |
| Monitor | |
| Interkom | Nie |
| Czas aktywacji rygla | Zależny od monitora |
| Pobór mocy monitora - czuwanie / praca | 2 W / 7 W |
| Wielkość ekranu monitora | 7” |
| Typ ekranu | Kolor TFT-LCD |
| Rozdzielczość ekranu | 800 × 480 pikseli |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Pamięć wewnętrzna obrazów | Brak |
| Możliwość rejestracji filmów | Nie |
| Slot kart (SD / micro SD) | Brak |
| Ilość melodii gongu | 16 |
| Głośnomówiący | Tak |
| Język menu | brak |
| Funkcja ramki cyfrowej | Nie |
| Temperaturowy zakres pracy monitora | 0ºC ~ +40ºC |
| Wymiary monitora (W x SZ x G) | 141 x 209 x 19 mm |
| Waga netto monitora | 300 g |
| Kaseta zewnętrzna | |
| Pobór mocy kasety zewnętrznej (czuwanie / praca) | 0,2 W / 5 W |
| Sposób montażu kasety zewn. | Natynkowy |
| Współczynnik ochrony | IP44 |
| Ilość obsługiwanych lokali | 1 |
| Rozdzielczość obrazu | 700 TVL |
| Kąt widzenia kamery w poziomie | 50º |
| Typ przetwornika kamery | Kolor CMOS 1/4" |
| Czytnik zbliżeniowy | Nie |
| Daszek ochronny | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Ilość wyjść przekaźnikowych | 1 (N.O. 1A/ 24VDC Max) |
| Regulacja położenia oka kamery | Nie |
| Oświetlenie nocne | 4 diod LED (podczerwień) |
| Temperaturowy zakres pracy kasety | -15ºC ~ +50ºC |
| Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) | 127 x 51 x 47 mm |
| Waga netto kasety | 185 g |
| Szyfrator | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 175 x 270 x 115 mm |
| Waga brutto | 850 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Rodzaj | Wideodomofon jednorodzinny |
| Wielkość ekranu | 7'' |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Nie |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Nie |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".