A33A178
5905548276892
92419
Kaseta zewnętrzna Eura VDA-78A3 Wyposażona w daszek ochronny kaseta zewnętrzna, o wspłczynniku ochrony IP44 umożliwia prawidłową pracę wideodomofonu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Wysokiej jakości kamera zapewnia doskonałe parametry obrazu, rwnież w nocy - dzięki 4 diodom LED umożliwiającym podgląd otoczenia kasety zewnętrznej przy niedostatecznym natężeniu oświetlenia. Kaseta zewnętrzna Pobór mocy kasety zewnętrznej (czuwanie / praca) 0,2 W / 5 W...
Kaseta zewnętrzna Eura VDA-78A3 Wyposażona w daszek ochronny kaseta zewnętrzna, o wspłczynniku ochrony IP44 umożliwia prawidłową pracę wideodomofonu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Wysokiej jakości kamera zapewnia doskonałe parametry obrazu, rwnież w nocy - dzięki 4 diodom LED umożliwiającym podgląd otoczenia kasety zewnętrznej przy niedostatecznym natężeniu oświetlenia. Kaseta zewnętrzna Pobór mocy kasety zewnętrznej (czuwanie / praca) 0,2 W / 5 W Sposób montażu kasety zewn. Natynkowy Współczynnik ochrony IP44 Ilość obsługiwanych lokali 1 Rozdzielczość obrazu 700 TVL Kąt widzenia kamery w poziomie 50º Typ przetwornika kamery Kolor 1/4" CMOS Czytnik zbliżeniowy Nie Daszek ochronny Tak Materiał obudowy Tworzywo sztuczne Ilość wyjść przekaźnikowych 1 (N.O. 1A/ 24VDC Max) Regulacja położenia oka kamery Nie Oświetlenie nocne 4 diod LED (podczerwień) Temperaturowy zakres pracy kasety -15ºC ~ +50ºC Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) 127 x 51 x 47 mm Waga netto kasety 185 g Dane logistyczne Wymiary opakowania (W x SZ x G) 150 x 80 x 60 mm Waga brutto 210 g Typ opakowania Karton Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Kaseta zewnętrzna Eura VDA-78A3
Wyposażona w daszek ochronny kaseta zewnętrzna, o wspłczynniku ochrony IP44 umożliwia prawidłową pracę wideodomofonu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Wysokiej jakości kamera zapewnia doskonałe parametry obrazu, rwnież w nocy - dzięki 4 diodom LED umożliwiającym podgląd otoczenia kasety zewnętrznej przy niedostatecznym natężeniu oświetlenia.
| Kaseta zewnętrzna | |
| Pobór mocy kasety zewnętrznej (czuwanie / praca) | 0,2 W / 5 W |
| Sposób montażu kasety zewn. | Natynkowy |
| Współczynnik ochrony | IP44 |
| Ilość obsługiwanych lokali | 1 |
| Rozdzielczość obrazu | 700 TVL |
| Kąt widzenia kamery w poziomie | 50º |
| Typ przetwornika kamery | Kolor 1/4" CMOS |
| Czytnik zbliżeniowy | Nie |
| Daszek ochronny | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Ilość wyjść przekaźnikowych | 1 (N.O. 1A/ 24VDC Max) |
| Regulacja położenia oka kamery | Nie |
| Oświetlenie nocne | 4 diod LED (podczerwień) |
| Temperaturowy zakres pracy kasety | -15ºC ~ +50ºC |
| Wymiary kasety zewn. (W x SZ x G) | 127 x 51 x 47 mm |
| Waga netto kasety | 185 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 150 x 80 x 60 mm |
| Waga brutto | 210 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Kaseta zewnętrzna |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Nie |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".