ZQ8353
8592920082751
95460
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZQ8353 Informacje ogólne ilość cykli włączwyłącz 25 000 współczynnik mocy 0,5 odpowiednik żarówki 45 W trzonek (mocowanie żarówki) GU10 wymiary 50 × 54 mm klasa energetyczna A+ moc 7 W kąt świecenia 120° strumień świetlny 560 lm skuteczność świetlna 83 lm/W temperatura barwowa 2 700 K napięcie 230 V~/50 Hz okres gwarancyjny 3 lata...
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZQ8353 Informacje ogólne ilość cykli włączwyłącz 25 000 współczynnik mocy 0,5 odpowiednik żarówki 45 W trzonek (mocowanie żarówki) GU10 wymiary 50 × 54 mm klasa energetyczna A+ moc 7 W kąt świecenia 120° strumień świetlny 560 lm skuteczność świetlna 83 lm/W temperatura barwowa 2 700 K napięcie 230 V~/50 Hz okres gwarancyjny 3 lata technologia LED chip LED 2835 żywotność 30 000 godzin kształt MR16 indeks oddawania barw (CRI) Ra >,96 seria CLASSIC opakowanie 1 szt., pudełko barwa światła ciepła biel czas zapłonu 0 s ilość LED 15 ściemnialna nie Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: EMOS Lighting
Kod producenta: ZQ8353
| ilość cykli włączwyłącz | 25 000 |
| współczynnik mocy | 0,5 |
| odpowiednik żarówki | 45 W |
| trzonek (mocowanie żarówki) | GU10 |
| wymiary | 50 × 54 mm |
| klasa energetyczna | A+ |
| moc | 7 W |
| kąt świecenia | 120° |
| strumień świetlny | 560 lm |
| skuteczność świetlna | 83 lm/W |
| temperatura barwowa | 2 700 K |
| napięcie | 230 V~/50 Hz |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| technologia | LED |
| chip LED | 2835 |
| żywotność | 30 000 godzin |
| kształt | MR16 |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >,96 |
| seria | CLASSIC |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| barwa światła | ciepła biel |
| czas zapłonu | 0 s |
| ilość LED | 15 |
| ściemnialna | nie |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | GU10 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".