ZL8353
8592920082447
95452
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZL8353 Informacje ogólne współczynnik mocy 0,5 ilość cykli włączwyłącz 15 000 odpowiednik żarówki 40 W trzonek (mocowanie żarówki) GU10 klasa energetyczna A+ wymiary 50 × 56 mm temperatura barwowa 2 700 K okres gwarancyjny 2 lata strumień świetlny 470 lm skuteczność świetlna 78 lm/W kąt świecenia 120° moc 6 W napięcie 230 V~/50 Hz...
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZL8353 Informacje ogólne współczynnik mocy 0,5 ilość cykli włączwyłącz 15 000 odpowiednik żarówki 40 W trzonek (mocowanie żarówki) GU10 klasa energetyczna A+ wymiary 50 × 56 mm temperatura barwowa 2 700 K okres gwarancyjny 2 lata strumień świetlny 470 lm skuteczność świetlna 78 lm/W kąt świecenia 120° moc 6 W napięcie 230 V~/50 Hz technologia LED kształt MR16 chip LED 2835 indeks oddawania barw (CRI) Ra >,96 seria BASIC żywotność 20 000 godzin czas zapłonu 0,1 s opakowanie 1 szt., pudełko barwa światła ciepła biel ilość LED 15 ściemnialna nie Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: EMOS Lighting
Kod producenta: ZL8353
| współczynnik mocy | 0,5 |
| ilość cykli włączwyłącz | 15 000 |
| odpowiednik żarówki | 40 W |
| trzonek (mocowanie żarówki) | GU10 |
| klasa energetyczna | A+ |
| wymiary | 50 × 56 mm |
| temperatura barwowa | 2 700 K |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| strumień świetlny | 470 lm |
| skuteczność świetlna | 78 lm/W |
| kąt świecenia | 120° |
| moc | 6 W |
| napięcie | 230 V~/50 Hz |
| technologia | LED |
| kształt | MR16 |
| chip LED | 2835 |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >,96 |
| seria | BASIC |
| żywotność | 20 000 godzin |
| czas zapłonu | 0,1 s |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| barwa światła | ciepła biel |
| ilość LED | 15 |
| ściemnialna | nie |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | GU10 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".