ZQ8360
8592920046098
77510
opakowanie 1 szt., pudełko okres gwarancyjny 3 lata ilość LED 15 chip LED 2835 odpowiednik żarówki 55 W napięcie 230 V~/50 Hz klasa energetyczna A+ ściemnialna nie skuteczność świetlna 90 lm/W Seria CLASSIC Seria CLASSIC ŚWIATŁO: ciepła biel Barwa światła ciepła biel żywotność 30 000 godzin Wymiary 50 × 56 mm Pobór mocy 8 W kształt MR16 technologia LED...
opakowanie 1 szt., pudełko okres gwarancyjny 3 lata ilość LED 15 chip LED 2835 odpowiednik żarówki 55 W napięcie 230 V~/50 Hz klasa energetyczna A+ ściemnialna nie skuteczność świetlna 90 lm/W Seria CLASSIC Seria CLASSIC ŚWIATŁO: ciepła biel Barwa światła ciepła biel żywotność 30 000 godzin Wymiary 50 × 56 mm Pobór mocy 8 W kształt MR16 technologia LED trzonek (mocowanie żarówki) GU10 ilość cykli włączwyłącz 25 000 czas zapłonu 0,1 s kąt świecenia 120° Temperatura barwowa 3 000 K współczynnik mocy 0,5 indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Strumień świetlny 720 lm Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| ilość LED | 15 |
| chip LED | 2835 |
| odpowiednik żarówki | 55 W |
| napięcie | 230 V~/50 Hz |
| klasa energetyczna | A+ |
| ściemnialna | nie |
| skuteczność świetlna | 90 lm/W |
| Seria | CLASSIC |
| Seria | CLASSIC |
| ŚWIATŁO: | ciepła biel |
| Barwa światła | ciepła biel |
| żywotność | 30 000 godzin |
| Wymiary | 50 × 56 mm |
| Pobór mocy | 8 W |
| kształt | MR16 |
| technologia | LED |
| trzonek (mocowanie żarówki) | GU10 |
| ilość cykli włączwyłącz | 25 000 |
| czas zapłonu | 0,1 s |
| kąt świecenia | 120° |
| Temperatura barwowa | 3 000 K |
| współczynnik mocy | 0,5 |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Strumień świetlny | 720 lm |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | GU10 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".