VTAC4467
3800157609012
133021
Opis produktu Zużycie energii o 80% mniejsze niż w standardowych żarówkach Niezwykle długa żywotność Brak promieniowania UV oraz promieniowania podczerwonego Natychmiastowy zapłon oraz 100% światła, brak czasu nagrzewania Niska moc cieplna Bezpośredni zamiennik tradycyjnych źródeł światła Zastosowanie Obszary komercyjne i mieszkaniowe Hotele, Bary, Restauracje Stoiska wystawowe Oprawy oświetleniowe, żyrandole, kinkiety itp Zastosowanie na zewnątrz tylko w...
Opis produktu Zużycie energii o 80% mniejsze niż w standardowych żarówkach Niezwykle długa żywotność Brak promieniowania UV oraz promieniowania podczerwonego Natychmiastowy zapłon oraz 100% światła, brak czasu nagrzewania Niska moc cieplna Bezpośredni zamiennik tradycyjnych źródeł światła Zastosowanie Obszary komercyjne i mieszkaniowe Hotele, Bary, Restauracje Stoiska wystawowe Oprawy oświetleniowe, żyrandole, kinkiety itp Zastosowanie na zewnątrz tylko w odpowiednich oprawach Cechy produktu Moc 2,5W Zamiennik mocy 25W Strumień (lm) 200 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Kąt świecenia 300° Napięcie 230V Symbol 4467 Kod kreskowy EAN 3800157609012 Kod produktu VT-1946 Klasa energetyczna A+ Trzonek G9 Kształt T18 Typ modułu LED SMD Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 220-240V Współczynnik mocy >0,4 CRI 80+ Kolor obudowy Mleczna Matowa Typ Źródła światła Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP20 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Dekl. Intens. w Kandelach 17.0 Cd Max. Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 16,5x46,5mm Waga produktu 0,007 Objętość 0,000024... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 2,5W |
| Zamiennik mocy | 25W |
| Strumień (lm) | 200 lm |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 300° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 4467 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157609012 |
| Kod produktu | VT-1946 |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Trzonek | G9 |
| Kształt | T18 |
| Typ modułu LED | SMD |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Współczynnik mocy | >0,4 |
| CRI | 80+ |
| Kolor obudowy | Mleczna Matowa |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 17.0 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 16,5x46,5mm |
| Waga produktu | 0,007 |
| Objętość | 0,000024 |
| Certyfikaty | CE, EMC |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 80 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 400 |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | G9 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
| Klasa energetyczna | G |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".