DS-KIS101-P
6941264079163
169076
Zestaw wideodomofonowy DS-KIS101-P to wysokiej klasy system kontroli wejścia. Dwużyłowy interfejs oznacza, że cieszymy się pełną funkcjonalnością wideodomofonu bez konieczności prowadzenia wielu przewodów. Zestaw składa się ze stacji bramowej z szerokokątną kamerą FullHD, monitora wewnętrznego o przekątnej 7" z przyciskami dotykowymi, zasilacza 48V oraz akcesoriów montażowych. Zasilamy tylko monitor (stację wewnętrzną), który transmituje zasilanie do stacji bramowej oraz do jednego z...
Zestaw wideodomofonowy DS-KIS101-P to wysokiej klasy system kontroli wejścia. Dwużyłowy interfejs oznacza, że cieszymy się pełną funkcjonalnością wideodomofonu bez konieczności prowadzenia wielu przewodów. Zestaw składa się ze stacji bramowej z szerokokątną kamerą FullHD, monitora wewnętrznego o przekątnej 7" z przyciskami dotykowymi, zasilacza 48V oraz akcesoriów montażowych. Zasilamy tylko monitor (stację wewnętrzną), który transmituje zasilanie do stacji bramowej oraz do jednego z przekaźników (do elektrozaczepu). Specyfikacja Kamera 2Mpx HD Oświetlacz podczerwieni IR do 3 metrów DNR Wspiera WDR Tak FOV (kąt widzenia) Horyzontalnie: 100° Pionowo: 69° Oświetlacz podczerwieni Wbudowany IR Komunikacja Głosowa, dwustronna Audio input Mikrofon - wbudowany, wielokierunkowy Audio output Głośnik - wbudowany Regulacja głośności Tak (regulowane śrubokrętem w zestawie) Funkcje dodatkowe Redukcja szumów, usuwanie echa Typ stacji jednoabonamentowa Rodzaj instalacji 2-żyłowa Interfejs 2-żyłowy 1 Port DEBUG 1 Wejścia alarmowe 4 Obsługa przycisków wyjścia 2 TAMPER switch 1 Sterowanie zamkiem Tak, regulacja czasu z poziomu dip switch'a Obsługa czujek drzwi Tak - 2... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Zestaw wideodomofonowy DS-KIS101-P to wysokiej klasy system kontroli wejścia. Dwużyłowy interfejs oznacza, że cieszymy się pełną funkcjonalnością wideodomofonu bez konieczności prowadzenia wielu przewodów. Zestaw składa się ze stacji bramowej z szerokokątną kamerą FullHD, monitora wewnętrznego o przekątnej 7" z przyciskami dotykowymi, zasilacza 48V oraz akcesoriów montażowych. Zasilamy tylko monitor (stację wewnętrzną), który transmituje zasilanie do stacji bramowej oraz do jednego z przekaźników (do elektrozaczepu).
| Kamera | 2Mpx HD |
| Oświetlacz podczerwieni IR | do 3 metrów |
| DNR | Wspiera |
| WDR | Tak |
| FOV (kąt widzenia) | Horyzontalnie: 100° Pionowo: 69° |
| Oświetlacz podczerwieni | Wbudowany IR |
| Komunikacja | Głosowa, dwustronna |
| Audio input | Mikrofon - wbudowany, wielokierunkowy |
| Audio output | Głośnik - wbudowany |
| Regulacja głośności | Tak (regulowane śrubokrętem w zestawie) |
| Funkcje dodatkowe | Redukcja szumów, usuwanie echa |
| Typ stacji | jednoabonamentowa |
| Rodzaj instalacji | 2-żyłowa |
| Interfejs 2-żyłowy | 1 |
| Port DEBUG | 1 |
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Obsługa przycisków wyjścia | 2 |
| TAMPER switch | 1 |
| Sterowanie zamkiem | Tak, regulacja czasu z poziomu dip switch'a |
| Obsługa czujek drzwi | Tak - 2 |
| Przekaźnik | 2 |
| Wyjście zasilania | 1 (12V/1A Output) |
| Czytnik zbliżeniowy | brak |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Materiał | Stop metalu |
| Klasa odporności mechanicznej | IK7 |
| Zasilanie | Ze stacji wewnętrznej |
| Pobór mocy | <12 W |
| Temp. pracy | -30° C do +60° C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10% to 95% |
| Montaż | natynkowy |
| Wymiary | 150 mm × 82 mm × 23.5 mm |
| System operacyjny | Embedded analog OS |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość | 1024x600 |
| Rodzaj matrycy | TFT LCD, kolor |
| Ekran dotykowy | brak |
| Sterowanie | 6x przycisk dotykowy |
| Wejście audio | Wbudowany, wielokierunkowy mikrofon |
| Wyjście audio | Wbudowany głośnik |
| Funkcje audio | Redukcja szumów, usuwanie echa, regulacja głośności |
| Interfejs 2-żyłowy | 3 |
| Zasilanie | 48V DC |
| Pobór mocy | ≤ 5 W |
| Temp. pracy | -10 °C to 50°C |
| Wilgotność | 10% to 90% |
| Wymiary | 187 mm × 137 mm × 25.4 mm |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Rodzaj | Wideodomofon jednorodzinny |
| Wielkość ekranu | 7'' |
| Szyfrator | czytnik kart, breloków | Nie |
| Aplikacja mobilna | WiFi | Nie |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".