Zasilacz LPC-20-350 350mA 16,8W 9-48V Mean Well LPC-20-350
Indeks:
LPC-20-350
ID:
172029
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 118x35x26mm Zakres napięcia wejściowego: 90-264VAC Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ~ 63Hz Prąd znamionowy: 16,8W Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK Zabezpieczenie zwarciowe: TAK Waga: 220g Sprawność: 83% Tolerancja napięcia: +/-5% Temperatura pracy: -30 ÷ 70°C
Więcej szczegółów
Mean Well
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz LPC-20-350 350mA 16,8W 9-48V Mean Well LPC-20-350 5 1 5 1
2 lata
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 118x35x26mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 90-264VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ~ 63Hz
  • Prąd znamionowy: 16,8W
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Waga: 220g
  • Sprawność: 83%
  • Tolerancja napięcia: +/-5%
  • Temperatura pracy: -30 ÷ 70°C