28029
5905339280299
96210
Producent: Kanlux Kod producenta: 28029 Parametry techniczne: Moc maksymalna [W] 28 Kolor biały Napięcie znamionowe [V] 220-240 AC Stopień IP 20 EAN13 5905339280299 Kolor biały Materiał tworzywo sztuczne Miejsce zastosowania wewnątrz Wysokość [mm] 30 Szerokość [mm] 43 Długość [mm] 143 Waga 104g Jednostka sprzedaży sztuka...
Producent: Kanlux Kod producenta: 28029 Parametry techniczne: Moc maksymalna [W] 28 Kolor biały Napięcie znamionowe [V] 220-240 AC Stopień IP 20 EAN13 5905339280299 Kolor biały Materiał tworzywo sztuczne Miejsce zastosowania wewnątrz Wysokość [mm] 30 Szerokość [mm] 43 Długość [mm] 143 Waga 104g Jednostka sprzedaży sztuka Karton zbiorczy 6 szt. Akcesoria Napięcie znamionowe [V] 220-240 AC Częstotliwość znamionowa [Hz] 50/60 Kolor biały Rodzaj zasilacza stałoprądowy Prąd znamionowy [A] 0,16 λ 0,95 Moc maksymalna [W] 28 Napięcie wejściowe - PRI [V] 220-240 Napięcie wyjściowe - SEC [V] 30-42 Prąd wyjściowy - SEC [mA] 750 Tc [°C] 75 Maksymalna temperatura Ta [°C] 25 Zabezpieczenie termiczne 110°C Zabezpieczenie zwarciowe 1 Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 1 Możliwość montażu na powierzchniach normalnie palnych tak Stopień IP 20... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

Producent: Kanlux
Kod producenta: 28029
Moc maksymalna [W]
Kolor
Napięcie znamionowe [V]
Stopień IP | EAN13 | 5905339280299 |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Miejsce zastosowania | wewnątrz |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Szerokość [mm] | 43 |
| Długość [mm] | 143 |
| Waga | 104g |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
| Karton zbiorczy | 6 szt. |
| Akcesoria | |
| Napięcie znamionowe [V] | 220-240 AC |
| Częstotliwość znamionowa [Hz] | 50/60 |
| Kolor | biały |
| Rodzaj zasilacza | stałoprądowy |
| Prąd znamionowy [A] | 0,16 |
| λ | 0,95 |
| Moc maksymalna [W] | 28 |
| Napięcie wejściowe - PRI [V] | 220-240 |
| Napięcie wyjściowe - SEC [V] | 30-42 |
| Prąd wyjściowy - SEC [mA] | 750 |
| Tc [°C] | 75 |
| Maksymalna temperatura Ta [°C] | 25 |
| Zabezpieczenie termiczne | 110°C |
| Zabezpieczenie zwarciowe | 1 |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | 1 |
| Możliwość montażu na powierzchniach normalnie palnych | tak |
| Stopień IP | 20 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | II |
| Rodzaj przyłącza | kostka przyłączeniowa |
| Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm2] | 0,75÷1 |
| Możliwość współpracy ze ściemniaczem | nie |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Zasilacz |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".