Zasilacz 9V-48V 16,8W 350mA IP67 GLP GPC-20-350
Indeks:
GPC-20-350
EAN:
ID:
169758
Zasilacz stałooprądowy Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego Zabezpieczenia: Zwarciowe / Nadprądowe / Nadnapięciowe Chłodzenie swobodnym obiegem powietrza Testowny pod pełnym obciążeniem II klasa ochronności, 2 klasa mocy wg UL1310 Stopień ochrony IP67 Wymiary [LxWxH]: 140 x 32 x 25mm Zasilacze GLP spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej (EMC). Posiadają certyfikaty CE oraz RoHS. Wymiary (dł....
Więcej szczegółów
GLP
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 9V-48V 16,8W 350mA IP67 GLP GPC-20-350 5 1 5 1
2 lata
  • Zasilacz stałooprądowy
  • Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego
  • Zabezpieczenia: Zwarciowe / Nadprądowe / Nadnapięciowe
  • Chłodzenie swobodnym obiegem powietrza
  • Testowny pod pełnym obciążeniem
  • II klasa ochronności, 2 klasa mocy wg UL1310
  • Stopień ochrony IP67
  • Wymiary [LxWxH]: 140 x 32 x 25mm
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 140 x 32 x 25mm (dł. x szer. x wys.)
  • Zakres napięcia wejściowego: 90 ÷ 264V AC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ~ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 50V
  • Prąd znamionowy: 350mA
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Temperatura składowania: -40°C ÷ 80°C
  • Przewody wyjściowe (12V): 2 x 0.82mm2, długość 250mm ± 50mm
  • Przewody wejściowe (230V): 2 x 0.82mm2, długość 250mm ± 50mm
  • Waga: 200gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,8
  • Tolerancja napięcia: -/+5.0%
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: We/Wy: 3kVAC
  • Normy EMC: Zgodność z EN55015
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 0.55A/115VAC, 0.28A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -30 ÷ 70°C