Zasilacz 9V-36V 12,6W 350mA IP40 GLP AGC-12-350
Indeks:
AGC-12-350
EAN:
ID:
170660
GLP
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 9V-36V 12,6W 350mA IP40 GLP AGC-12-350 5 1 5 1
2 lata
• Zasilacz stałonapięciowy
• Europejski zakres wartości napięcia wejściowego
• Zabezpieczenia: Zwarciowe / Termiczne
• Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
• Przewody wejściowe i wyjściowe i podwójnej izolacji
• II klasa ochronności
• Stopień ochrony IP40
Specyfikacja:
  • Mac: 12,6W
  • Napięcie w stanie bez obciążenia (max): 39V
  • Prąd: 350mA
  • Klasa izolacji: II
  • Temperatura pracy: -30°C ~ +70°C
  • Wymiary zasilacza (dł. x szer. x wys.): 90 x 40 x 23,5mm
  • Moc [W]: 10-13W
  • Napięcie znamionowe: 37V DC