Zasilacz 700mA 30W 24-43V POS FTPC30C700-S
Indeks:
FTPC30C700-S
Więcej szczegółów
POS
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 700mA 30W 24-43V POS FTPC30C700-S 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • zasilacz stałoprądowy
  • zabezpieczenia: zwarciowe / termiczne
  • wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • zgodność z międzynarodowymi normami oświetleniowymi
  • II klasa izolacji
  • wymiary: 251 x 30 x 16mm
  • Moc [W]: 30
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Napięcie znamionowe: 21V DC