Zasilacz 350mA 20W 30-56V POS FTPC20C350
Indeks:
FTPC20C350
Wyślij
Zasilacz 350mA 20W 30-56V POS FTPC20C350 5 1 5 1
2 lata
Pozostałe zalety zasilaczy POS FTPC:
  • zasilacz stałoprądowy
  • zabezpieczenia: zwarciowe / termiczne
  • chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • zgodność z międzynarodowymi normami oświetleniowymispan>,
  • II klasa izolacji
  • wymiary: 159 x 58 x 18mm
  • Moc [W]: 20
  • Zakres prądu wyjściowego: 19.6W
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 159 x 58 x 18mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 180 ÷ 264VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ÷ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 60VDC
  • Prąd znamionowy: 350mA
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Temperatura składowania: -30°C ÷ 70°C
  • Przewody wyjściowe (12V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Przewody wejściowe (230V): 2 x 0,75 mm2, długość: 145 mm
  • Waga: 110gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,83
  • Wilgotność otoczenia: 45 ÷ 85% wilgotność względna(bez kondensacji
  • Wytrzymałość izolacji: WE/WY: 3.75kVAC
  • Normy EMC: Zgodność z EN55015,EN61000-3-2 Class A,EN61000-3-3
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 0.3A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 45°C