Zasilacz 350mA 12W 0-34V POS FTPC12C350
Indeks:
FTPC12C350
Wyślij
Zasilacz 350mA 12W 0-34V POS FTPC12C350 5 1 5 1
2 lata
Najważniejsze cechy zasilacza:
  • Kompaktowe wymiary (Ultra niski i wąski kształt)
  • II Klasa izolacji
  • Zasilacz stałonapięciowy
  • Przystosowany do instalacji bezpośrednio na drewnie
  • Europejski zakres wartości napięcia wejściowego
  • Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
  • Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • Zgodność z międzynarodowymi normami oświetleniowymi
  • 3 letnia gwarancja
Parametry:
  • Model: FTPC12C350
  • Moc: 11.9W
  • Napięcie: 0-34V
  • Prąd: 350mA
  • Temperatura pracy: -20°C ~ +45°C
  • Wymiary [dł.xszer.xwys.]: 127 x 50 x 11mm
  • Moc [W]: 12
  • Klasa szczelności IP: 20
  • Napięcie znamionowe: 34V DC