Zasilacz 30V-80V 28W 350mA IP67 GLP GPC-35-350
Indeks:
GPC-35-350
EAN:
ID:
169803
• Zasilacz stałoprądowy • Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego • Zabezpieczenia: Zwarciowe / Nadprądowe / Nadnapięciowe • Chłodzenie swobodnym obiegem powietrza • Testowny pod pełnym obciążeniem • II klasa ochronności, 2 klasa mocy wg UL1310 • Stopień ochrony IP67 Zasilacze GLP spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej (EMC). Posiadają certyfikaty CE oraz RoHS. Wymiary (dł. x szer. x wys.): 149 x 32 x 28mm Zakres...
Więcej szczegółów
Cena na zapytanie
Wyślij
Zasilacz 30V-80V 28W 350mA IP67 GLP GPC-35-350 5 1 5 1
2 lata
• Zasilacz stałoprądowy
• Stopień ochrony IP67
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 149 x 32 x 28mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 90 ÷ 264V AC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ~ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 80V
  • Prąd znamionowy: 350mA
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Temperatura składowania: -40°C ÷ 80°C
  • Przewody wyjściowe (12V): 2 x 0.82mm2, długość 250mm ± 50mm
  • Przewody wejściowe (230V): 2 x 0.82mm2, długość 250mm ± 50mm
  • Waga: 230gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,86
  • Tolerancja napięcia: ± 3%
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 0.75A/115VAC, 0.35A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -30 ÷ 70°C