Zasilacz 22V-36V 25W 700mA IP67 GLP GPF-25D-700
Indeks:
GPF-25D-700
Więcej szczegółów
Cena na zapytanie
GLP
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz 22V-36V 25W 700mA IP67 GLP GPF-25D-700 5 1 5 1
2 lata
• Zasilacz stałonapięciowy/stałoprądowy
• Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego
• Zabezpieczenia: Zwarciowe / Nadprądowe / Nadnapięciowe
• Chłodzenie swobodnym obiegem powietrza
• Testowny pod pełnym obciążeniem
• II klasa ochronności, 2 klasa mocy wg UL1310
• Stopień ochrony IP67
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 138 x 43 x 34mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 85 ÷ 277VAC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ~ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 37V
  • Prąd znamionowy: 700mA
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie temperaturowe: TAK
  • Temperatura składowania: -40°C ÷ 80°C
  • Przewody wyjściowe (12V): 2 x 0.82mm2, długość 250mm ± 50mm
  • Przewody wejściowe (230V): 2 x 0.82mm2, długość 250mm ± 50mm
  • Waga: 300 gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,85
  • Tolerancja napięcia: ± 3%
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: We/Wy: 3kVAC
  • Normy EMC: Zgodność z EN55015
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Zakres napięcia: 22 ÷ 36 V
  • Prąd: 0.4A /115VAC, 0.25A / 230VACA
  • Temperatura pracy: -30 ÷ 70°C