Zasilacz regulowany uniwersalny, Modicon, 3f 380-500V AC /48V DC 20A - 960W Schneider ABLU3A48200
Indeks:
SE-ABLU3A48200
EAN:
ID:
210916
Ten zasilacz należy do gamy zasilaczy Easy Modicon (poprzednio znany jako Phaseo Easy). Jest to regulowany zasilacz impulsowy 24V DC, model 200W, o napięciu wyjściowym 100V do 240V AC i mocy znamionowej 200W. Jego prąd wyjściowy wynosi 8,3 A. Oferuje on lepszą wydajność przy zachowaniu niskich kosztów. Jego chłodzenie oparte jest na naturalnej konwekcji. Posiada ręczne przełączanie napięcia. Mierzy 215 mm szerokości x 115 mm wysokości x 30 mm głębokości Ten zasilacz jest dopasowany do maszyn...
Więcej szczegółów
Schneider Electric
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz regulowany uniwersalny, Modicon, 3f 380-500V AC /48V DC 20A - 960W Schneider ABLU3A48200 5 1 5 1
2 lata
Ten zasilacz należy do gamy zasilaczy Easy Modicon (poprzednio znany jako Phaseo Easy). Jest to regulowany zasilacz impulsowy 24V DC, model 200W, o napięciu wyjściowym 100V do 240V AC i mocy znamionowej 200W. Jego prąd wyjściowy wynosi 8,3 A. Oferuje on lepszą wydajność przy zachowaniu niskich kosztów. Jego chłodzenie oparte jest na naturalnej konwekcji. Posiada ręczne przełączanie napięcia. Mierzy 215 mm szerokości x 115 mm wysokości x 30 mm głębokości Ten zasilacz jest dopasowany do maszyn powtarzalnych. Zasilacze ABL2 posiadają certyfikaty: CE, EAC, KC, RCM, EN62368-1(safety), EN 61000-6-2, EN 61000-4-2/3/4/5/6/8/11 (EMC), 55032 class B, RoHS. Ten zasilacz ma otwory mocujące do montażu panelowego lub do montażu na wsporniku 4-kątnym. Lepsza wydajność przy niskich kosztach. Inteligentny design.
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie48V