Zasilacz regulowany optymalny, Modicon, 1f 100-240V AC, 140-340V DC /48V DC 10A - 480W Schneider ABLS1A48100
Indeks:
SE-ABLS1A48100
EAN:
ID:
210909
Ten produkt należy do gamy Modicon ABL, oferty zasilaczy do zastosowań przemysłowych. Jest to regulowany zasilacz impulsowy. Posiada znamionowe napięcie wejściowe od 100 V do 240 V AC, znamionowy prąd wyjściowy 4,17 A przy 12 V DC i znamionową moc wyjściową 50 W. Zasila obwody sterujące w automatyce przemysłowej i budynkowej. Zasilacz posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem. Działa w zakresie od minus 25 stopni Celsjusza do plus 70 stopni Celsjusza i od 0 metrów do 2000 metrów...
Więcej szczegółów
Schneider Electric
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz regulowany optymalny, Modicon, 1f 100-240V AC, 140-340V DC /48V DC 10A - 480W Schneider ABLS1A48100 5 1 5 1
2 lata
Ten produkt należy do gamy Modicon ABL, oferty zasilaczy do zastosowań przemysłowych. Jest to regulowany zasilacz impulsowy. Posiada znamionowe napięcie wejściowe od 100 V do 240 V AC, znamionowy prąd wyjściowy 4,17 A przy 12 V DC i znamionową moc wyjściową 50 W. Zasila obwody sterujące w automatyce przemysłowej i budynkowej. Zasilacz posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem. Działa w zakresie od minus 25 stopni Celsjusza do plus 70 stopni Celsjusza i od 0 metrów do 2000 metrów lub 5000 metrów z obniżeniem wartości znamionowych. Mierzy 91 mm wysokości, 53 mm szerokości i 55,6 mm głębokości. Waży 0,221 kg Jest to zasilacz do zastosowań przemysłowych, montowany na szynie. Jest to zasilacz do zastosowań przemysłowych Jest zgodny ze standardami CE, CB Scheme, cULus Listed, cURus Recognized, RCM, EAC, UKCA, KC oraz IEC/EN 62368-1, IEC/EN 61010-1, UL/CSA 61010-1/2. Seria Acti9 iC60 miniaturowych wyłączników automatycznych jest zalecana do jego ochrony. Rodzaj ochrony to 6A, krzywa C lub 10A, krzywa B. Posiada z przodu diodę LED sygnalizującą obecność napięcia wyjściowego DC oraz kod QR umożliwiający dostęp do najnowszej dokumentacji technicznej. Montuje się go na szynie DIN 35 mm. Dostarcza energię do zautomatyzowanych systemów. Zaprojektowany z myślą o prostych maszynach i zastosowaniach. Dostarcza energię do Twoich zautomatyzowanych systemów.
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie48V