ZASILACZ NA SZYNĘ DIN 24V 60W Bemko A21-LDD060-3P-24V
Indeks:
A21-LDD060-3P-24V
EAN:
ID:
212345
Długość: 90mm Klasa ochronności: II Napięcie wej.: 100 ÷ 240V~ 50/60Hz Napięcie wyj.: 24V DC Szerokość: 53mm Temperatura pracy: -10°C ÷ 50°C Wysokość: 58mm Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: OUTPUT: 2,5A Moc: Max 60W Marka: Schelinger
Wyślij
ZASILACZ NA SZYNĘ DIN 24V 60W Bemko A21-LDD060-3P-24V 5 1 5 1
2 lata
  • Długość: 90mm
  • Klasa ochronności: II
  • Napięcie wej.: 100 ÷ 240V~ 50/60Hz
  • Napięcie wyj.: 24V DC
  • Szerokość: 53mm
  • Temperatura pracy: -10°C ÷ 50°C
  • Wysokość: 58mm
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: OUTPUT: 2,5A
  • Moc: Max 60W
Wysyłka w ciągu5-10 dni roboczych
Napięcie24V