ZASILACZ NA SZYNĘ DIN 24V 15W Bemko A21-LDD015-1P-24V
Indeks:
A21-LDD015-1P-24V
EAN:
ID:
212341
Długość: 90mm Klasa ochronności: II Napięcie wej.: 100 ÷ 240V~ 50/60Hz Napięcie wyj.: 24V DC Szerokość: 17,5mm Temperatura pracy: -10°C ÷ +50°C Wysokość: 58mm Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: OUTPUT: 0,63A Moc: Max 15W Marka: Schelinger
Wyślij
ZASILACZ NA SZYNĘ DIN 24V 15W Bemko A21-LDD015-1P-24V 5 1 5 1
2 lata
  • Długość: 90mm
  • Klasa ochronności: II
  • Napięcie wej.: 100 ÷ 240V~ 50/60Hz
  • Napięcie wyj.: 24V DC
  • Szerokość: 17,5mm
  • Temperatura pracy: -10°C ÷ +50°C
  • Wysokość: 58mm
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: OUTPUT: 0,63A
  • Moc: Max 15W
Wysyłka w ciągu5-10 dni roboczych
Napięcie24V