ZASILACZ NA SZYNĘ DIN 12V 15W Bemko A21-LDD015-1P-12V
Indeks:
A21-LDD015-1P-12V
EAN:
ID:
212340
Długość: 90mm Klasa ochronności: II Napięcie wej.: 100 ÷ 240V~ 50/60Hz Napięcie wyj.: 12V DC Szerokość: 17,5mm Temperatura pracy: -10°C ÷ +50°C Wysokość: 58mm Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: OUTPUT: 1,25A Moc: Max 15W Marka: Schelinger
Więcej szczegółów
Schelinger
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
ZASILACZ NA SZYNĘ DIN 12V 15W Bemko A21-LDD015-1P-12V 5 1 5 1
2 lata
  • Długość: 90mm
  • Klasa ochronności: II
  • Napięcie wej.: 100 ÷ 240V~ 50/60Hz
  • Napięcie wyj.: 12V DC
  • Szerokość: 17,5mm
  • Temperatura pracy: -10°C ÷ +50°C
  • Wysokość: 58mm
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: OUTPUT: 1,25A
  • Moc: Max 15W
  • Marka: Schelinger
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu5-10 dni roboczych
Napięcie12V