Zasilacz MDR-100-24 4A 100W 24V na szynę DIN Mean Well MDR-100-24
Indeks:
MDR-100-24
EAN:
ID:
169739
Mean Well
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz MDR-100-24 4A 100W 24V na szynę DIN Mean Well MDR-100-24 5 1 5 1
2 lata
Podstawowe cechy zasilaczy Mean Well:
  • Chłodzone wolnym obiegiem powietrza
  • Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
  • Zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe, temperaturowe
  • Dedykowane do aplikacji LED
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
  • Odporne na wyładowania atmosferyczne
  • Wykonane w technologii RoHS
  • Zakres prądu wyjściowego: 0 ~ 4A
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 90 x 55 x 100 mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 85 ~ 264VAC 120 ~ 370VDC
  • Zakres częstotliwości napięcia wejściowego: 47 ~ 63Hz
  • Napięcie znamionowe: 24V
  • Prąd znamionowy: 4A
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe: TAK
  • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe): TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Waga: 424gg
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Sprawność: 0,86
  • Prąd udarowy: Zimny start 30A/115VAC 60A/230VAC
  • Tolerancja napięcia: -/+1.0%
  • Czas ustalania, narastania: 3000ms, 50ms/230VAC 3000ms, 50ms/115VAC przy pełnym obciążeniu
  • Czas podtrzymania: 50ms/230VAC 20ms/115VAC przy pełnym obciążeniu
  • Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
  • Wytrzymałość izolacji: I/P-O/P, I/P-FG, O/P-FG:100M Ohms / 500VDC / 25st C / 70% RH
  • Normy EMC: Compliance to EN55011, EN55022 (CISPR22), EN61204-3 Class B, EN61000-3-2,-3
  • Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
  • Prąd: 1.3A/115VAC 0.8A/230VACA
  • Temperatura pracy: -20 ÷ 60°C
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V