Zasilacz HDR-150-24 6,25A 150W 24V na szynę DIN Mean Well HDR-150-24
Indeks:
HDR-150-24
ID:
171534
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
25 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz HDR-150-24 6,25A 150W 24V na szynę DIN Mean Well HDR-150-24 5 1 5 1
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V