Zasilacz HDR-150-12 11,3A 135,6W 12V na szynę DIN Mean Well HDR-150-12
Indeks:
HDR-150-12
EAN:
ID:
170804
Zasilacz na szynę DIN napięcie zasilania: 85-264VAC lub 120-370VDC montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15 Zakres temperatury pracy od  -30 do +70°C pobór mocy bez obciążenia <0.3W możliwość regulacji napięcia wyjściowego zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe ch   Więcej szczegółów
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
13 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz HDR-150-12 11,3A 135,6W 12V na szynę DIN Mean Well HDR-150-12 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz na szynę DIN
  • napięcie zasilania: 85-264VAC lub 120-370VDC
  • montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
  • Zakres temperatury pracy od -30 do +70°C
  • pobór mocy bez obciążenia <,0.3W
  • możliwość regulacji napięcia wyjściowego
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
  • chłodzone wolnym obiegiem powietrza
  • zgodność z LPS
  • wykonane w II klasie izolacji
  • dioda LED - sygnalizacja pracy
  • Zgodność z normami UL-60950-1/508/1310, EN60950-1/61558-2-16
  • 3 lata gwarancji
Zasilacz na szynę DIN
  • zgodność z LPS
  • 3 lata gwarancji
zasilacz na szynę DIN 135W 12V 11.3A
Dane techniczne:
ModelHDR-150-12
Wyjście12V, 0~11.3A
Tolerancja+/-2%
Zakłócenia100mV
Wydajność89%
Wymiary105x90x54.5mm
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V