Zasilacz HDR-100-24N 4,2A 100W 24V na szynę DIN Mean Well HDR-100-24N
Indeks:
HDR-100-24N
EAN:
ID:
170569
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
28 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz HDR-100-24N 4,2A 100W 24V na szynę DIN Mean Well HDR-100-24N 5 1 5 1
2 lata
ści elektromagnetycznej (EMC). Posiadają certyfikaty CE oraz RoHS.
Podstawowe cechy zasilaczy Mean Well:
  • Chłodzone wolnym obiegiem powietrza
  • Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
  • Zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe, temperaturowe
  • Dedykowane do aplikacji LED
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
  • Odporne na wyładowania atmosferyczne
  • Wykonane w technologii RoHS
Wymiary [szer.x wys.x dł.]: 70 x 90 x 54,5mm
  • Moc [W]: 50-100W
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V