Zasilacz HDR-100-12N 7,5A 100W 12V na szynę DIN Mean Well HDR-100-12N
Indeks:
HDR-100-12N
EAN:
ID:
170570
Mean Well
4-7 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
9 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz HDR-100-12N 7,5A 100W 12V na szynę DIN Mean Well HDR-100-12N 5 1 5 1
2 lata
Podstawowe cechy zasilaczy Mean Well:
  • Chłodzone wolnym obiegiem powietrza
  • Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
  • Zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe, temperaturowe
  • Dedykowane do aplikacji LED
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
  • Odporne na wyładowania atmosferyczne
  • Wykonane w technologii RoHS
Wymiary [szer.x wys.x dł.]: 70 x 90 x 54,5mm
  • Moc [W]: 50-100W
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V