Zasilacz Easy ABL2, Modicon Easy, DC24V, 50W Schneider ABL2REM24020K
Indeks:
SE-ABL2REM24020K
EAN:
ID:
210906
Ten produkt należy do gamy Modicon ABL, oferty zasilaczy do zastosowań przemysłowych. Jest to regulowany zasilacz impulsowy. Posiada znamionowe napięcie wejściowe od 380 V do 500 V AC, znamionowy prąd wyjściowy 20 A przy 24 V DC i znamionową moc wyjściową 480 W. Dostarcza napięcie prądu stałego i zapewnia ochronę przed przeciążeniami i zwarciami z automatycznym lub ręcznym restartem. Działa od minus 25 do plus 55 stopni Celsjusza i od plus 55 do 70 stopni Celsjusza z aktualnym obniżeniem...
Więcej szczegółów
Schneider Electric
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz Easy ABL2, Modicon Easy, DC24V, 50W Schneider ABL2REM24020K 5 1 5 1
2 lata
Ten produkt należy do gamy Modicon ABL, oferty zasilaczy do zastosowań przemysłowych. Jest to regulowany zasilacz impulsowy. Posiada znamionowe napięcie wejściowe od 380 V do 500 V AC, znamionowy prąd wyjściowy 20 A przy 24 V DC i znamionową moc wyjściową 480 W. Dostarcza napięcie prądu stałego i zapewnia ochronę przed przeciążeniami i zwarciami z automatycznym lub ręcznym restartem. Działa od minus 25 do plus 55 stopni Celsjusza i od plus 55 do 70 stopni Celsjusza z aktualnym obniżeniem wartości znamionowych o 3,3%, na wysokości mniejszej niż 2000 metrów. Mierzy 124 mm wysokości, 65 mm szerokości i 127,3 mm głębokości. Waży 1,15 kg. Jest to zasilacz do zastosowań przemysłowych Spełnia wymagania CE, CB Scheme, cULus Listed, UL HazLoc Class1Div2, cURus Recognized, RCM, EAC, UKCA, KC. Zgodność z normami IEC/EN-UL/CSA 62368-1, IEC/EN-UL/CSA 61010-1/2. Do jego ochrony zalecane są wyłączniki automatyczne GV2ME07 lub GV2RT06. Posiada z przodu diodę LED sygnalizującą obecność napięcia wyjściowego DC oraz kod QR umożliwiający dostęp do najnowszej dokumentacji technicznej. Montuje się go na szynie DIN 35 mm. Dostarcza energię do zautomatyzowanych systemów. Zaprojektowany z myślą o prostych maszynach i zastosowaniach.
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V