Zasilacz 12V 120W, 10A DIN ZI-120-12V
Indeks:
ZI-120-12V
EAN:
ID:
73603
Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 12 V. Moc 120 W. Do układów zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych w systemach automatyki przemysłowej oraz sieciach informatycznych.   Więcej szczegółów
F&F
1-5 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Piątek, za 8 dni.
157 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz 12V 120W, 10A DIN ZI-120-12V 4.38 1 5 15