Zasilacz XLG-75-24A 3,1A 74,4W 24V IP67 Mean Well XLG-75-24A
Indeks:
XLG-75-24A
EAN:
ID:
170524
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
19 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz XLG-75-24A 3,1A 74,4W 24V IP67 Mean Well XLG-75-24A 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz LED wodoodporny Mean Well 3.1A 75W 24V IP67
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
input: 100-305Vac,142-431Vdc,
output: 24V 3.1A, IP67,
wymiary: 140x63x32mm
  • Moc [W]: 50-100W
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 140x63x32mm
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V