Zasilacz XLG-75-12S 5A 60W 12V IP67 Mean Well XLG-75-12A
Indeks:
XLG-75-12A
EAN:
ID:
170523
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
1 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz XLG-75-12S 5A 60W 12V IP67 Mean Well XLG-75-12A 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz LED wodoodporny Mean Well 5A 60W 12V IP67
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
input: 100-305Vac,142-431Vdc,
output: 12V 5A, IP67,
wymiary: 140x63x32mm
  • Moc [W]: 50-100W
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 140x63x32mm
  • Napięcie znamionowe: 12V DC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie12V