Zasilacz XLG-200-24A 8,4A 201W 24V IP67 Mean Well XLG-200-24A
Indeks:
XLG-200-24A
EAN:
ID:
170522
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 12 dni.
24 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Zasilacz XLG-200-24A 8,4A 201W 24V IP67 Mean Well XLG-200-24A 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz LED wodoodporny Mean Well 8,3A 200W 24V IP67
  • Wysoka sprawność
  • Testowane pod 100% obciążeniem
  • Odporne na wyładowania atmosferyczne
  • Wykonane w technologii RoHS
  • Moc [W]: 150-200W
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 199x63x35.5mm
  • Napięcie znamionowe: 24V DC
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu4-7 dni roboczych
Napięcie24V